Dlaczego warto kupić szafę na wymiar?

Dodaj komentarz

Każdy z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że obowiązkowym elementem każdego mieszkania jest szafa. Nie jest tak naprawdę ważne czy jest nią mały mebel, czy duża przestronna zabudowa z drzwiami przesuwnymi. W mieszkaniu spełnia ona wiele istotnych funkcji i ułatwia tak naprawdę życie lokatorom. Jest ona miejscem, gdzie trzymamy ubrania, ale także garnki i inne rzeczy, w zależności od jej wyglądu. Przy zakupie mamy tak naprawdę dwie możliwe opcje. Możemy albo zlecić projektowanie szafy na wymiar, albo kupić gotową. Pierwsza z opcji jest jednak znacznie bardziej atrakcyjnym wyborem.

Indywidualny projekt szafy

Przede wszystkim zlecając wykonanie szafy na wymiar mamy możliwość stworzenia mebla idealnie dopasowanego do naszych, indywidualnych potrzeb. Szafa to mebel uniwersalny, w którym zmieścić można wiele różnych rzeczy, nie tylko ubrania.

szafa przesuwna komandor

Warto pamiętać o tym, że każdy z nas jest inny, każdy potrzebuje nieco innego układu szafy oraz garderoby. Decydując się na szafę na wymiar mamy możliwość stworzenia wymarzonego mebla szybko i sprawnie. Dostaniemy tak naprawdę szafę idealną, która będzie spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Szafa na wymiar jest dobrym pomysłem przede wszystkim dla osób, które cenią sobie oryginalne i niepowtarzalne rozwiązania oraz pragnących stworzyć wnętrze unikatowe, które będzie na dodatek ściśle dostosowane do swoich potrzeb.

Przykłady i zdjęcia ciekawie zaprojektowanych szaf na wymiar znajdziecie na stronie Krakowskiego dealera marki Komandor http://komandor-krakow.com.pl.

Oprócz tego szafa projektowana na wymiar idealnie sprawdzi się we wnętrzu specyficznym, niewymiarowym. Czasami wnętrze jest tak zbudowane, że żaden gotowy mebel w pełni nie może się w nie wpasować. Jest wiele jakiś zaułków, pustych przestrzeni, gdzie nic się  nie mieści. Zlecając wykonanie szafy na wymiar żegnamy się z tym problemem. Dostaniemy szafę idealnie dopasowaną do każdego wnętrza. Wszystko, co tak naprawdę należy zrobić, to zmierzyć swoje wnętrze i podać wymiary projektantom. Całą resztą już się oni zajmą.

garderoba komandor

Tutaj możesz zamówić bezpłatny pomiar i wycenę szafy na wymiar.

Dopasowanie szafy do aranżacji pomieszczenia

Problem pojawia się również w momencie, kiedy mamy już w pomieszczeniu gotowy zestaw mebli i chcemy do niego dokupić jeszcze szafę, aby mieć gdzie chować swoje cenne, niezbędne rzeczy. Dopasowanie odrębnego mebla, do już istniejących jest niezwykle trudne.

Z pewnością nie będą zgadzać się ani kształty, ani kolorystyka w takim stopniu jak byśmy tego chcieli. Ponadto chodzenie i szukanie takiej szafy po wszystkich sklepach meblarskich dostępnych w okolicy może być jedynie stratą tak cennego w dzisiejszym świecie czasu. Znacznie lepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się właśnie zlecenie wykonania odpowiedniej szafy firmom, które się tym zajmują. Wtedy możemy pokazać nasze meble i poprosić projektanta, o zaprojektowanie szafy takiej, aby była do nich odpowiednio dopasowana. Ponadto możemy również powiedzieć, jaką wielkością powinna się ona charakteryzować.

szafa wnękowa koamandor

Wielkość szafy jest również bardzo istotna, ponieważ  musimy w niej pomieścić wszystkie rzeczy, które chcieliśmy. Kupowanie szafy bez większego celu nie ma zwyczajnie sensu. Kupuje się ją, jeżeli nie mamy gdzie pochować określonej ilości rzeczy. Ma ona nam ułatwiać przede wszystkim życie, a nie tylko dobrze wyglądać w określonym pomieszczeniu.

Podsumowując można powiedzieć, że zlecenie wykonania szafy na wymiar jest znacznie lepszym rozwiązaniem, niż kupno już gotowej. Oczywiście będziemy musieli za to zapłacić nieco więcej, jednak ostatecznie nie tylko dostaniemy dokładnie taką szafę, jaką sobie wymarzyliśmy, ale oprócz tego jej wymiary będą idealnie dopasowane do wnętrza, gdzie chcemy ją umieścić. Nie ma więc możliwości, że mebel się ostatecznie nie zmieści.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Kominek

Eko-komin.pl: Wszystko o kominkach