Top 10 projektantów domów w województwie lubelskim

Dodaj komentarz

Zastanawiasz się, czy kupić gotowy projekt domu z katalogu, czy zamówić go u architekta? A może potrzebujesz fachowej pomocy w aranżacji wnętrz w Lublinie, bo zależy Ci na tym, aby mieszkać w funkcjonalnym i stylowym domu, dopasowanym do potrzeb domowników? Jeśli oczekujesz indywidualnego podejścia, zdecyduj się na współpracę z architektem. Sprawdź ranking Top 10 projektantów domów w województwie lubelskim i wybierz projektanta dla siebie.

1. Ka-Studio.pl Katarzyna Sakowska

Biuro Projektowe Ka Studio w Lublinie specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji mieszkań i domów. Stawia nie tylko na ergonomię i funkcjonalność, ale także na stylowy wystrój i harmonię w każdym wnętrzu. Wykonuje projekty koncepcyjne i kompleksowe – z rysunkami wykonawczymi, listą mebli, płytek i dodatków. Uwzględnia potrzeby i wskazówki klientów, zapewniając fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Na stronie ka-studio.pl znajdziesz informacje o ofercie biura, procesie projektowym i zdjęcia przykładowych realizacji.

Projektowanie wnętrz Lublin - Biuro projektowe Ka Studio
Juliana Ochockiego 5/2, 20-636 Lublin
tel.: 515 121 115

Projektowanie wnętrz Lublin | KA STUDIO

2. ARCHI Projekt

ARCHI Projekt to zespół doświadczonych architektów projektujących domy na zamówienie. Firma tworzy projekty domów małych, średnich i dużych, parterowych i piętrowych, nowoczesnych i tradycyjnych. Oferuje domy proste i ekonomiczne w budowie. Pomaga dostosować wybrany gotowy projekt do własnych potrzeb. Projektuje garaże i budynki gospodarcze.

ARCHI-PROJEKT Sp. z o.o.
Galeria Gala, III piętro, lok. 18
ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin
tel.: 601 181 460
ul. Czechowska 10/38, 20-072 Lublin
tel.: 601 181 460

ARCHI PROJECT

3. Fabryka Budynków

Fabryka Budynków z siedzibą w Łukowie projektuje domy, obiekty komercyjne, rezydencje i nie tylko. W zakres usług wchodzi rozbudowa i przebudowa obiektów istniejących. Fabryka Budynków słynie z nieszablonowych rozwiązań. Oferuje kompleksową usługę projektową wraz z załatwieniem wszystkich formalności. Realizuje zlecenia dla klientów indywidualnych, firmowych i instytucji.

Fabryka Budynków Łukasz Borysiuk — Architekt Łuków
Staropijarska 6/2 piętro, 21-400 Łuków
tel.: 609 760 030

 

FABRYKA BUDYNKÓW

>

4. Opasała Architekci

Biuro Projektowe Opasała Architekci dysponuje wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i usługowych. Oprócz projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych tworzy wizualizacje wnętrz. Świadczy usługi dla osób prywatnych i firm, głównie z branży elektrycznej, drogowej i konstrukcyjnej. W ramach kompleksowej obsługi inwestycji oferuje doradztwo podczas budowy.

OPASAŁA ARCHITEKCI BIURO PROJEKTOWE
Rudnik 79F, 20-258 Lublin
tel.: 533 723 846

Opasała architekci 

5. Niewada-Wysocki

Biuro Projektowe Niewada-Wysocki w Lublinie zajmuje się projektowaniem wnętrz budynków nowych i już istniejących. Wykonuje nie tylko projekty domów murowanych i drewnianych, ale także adaptacje projektów gotowych. Specjalizuje się w projektowaniu budynków w konstrukcji szkieletowej. Zapewnia obsługę od projektu aż po nadzór nad realizacją obiektu i wykonanie ogrodu.

Biuro projektowe Niewada-Wysocki
tel.: 501 213 771

Niewada wysocki

6. Pracownia Projektowa Marek Szorek

Pracownia Projektowa Marek Szorek projektuje zarówno domy – jednorodzinne i wielorodzinne, jak i budynki użyteczności publicznej, magazynowe i przemysłowe. Wykonuje projekty koncepcyjne i indywidualne, adaptacje, przebudowy i rozbudowy. Pełni nadzór nad budową obiektów. Zapewnia obsługę formalno-prawną i niekonwencjonalne podejście do projektowania.

Pracownia Projektowa Marek Szorek
Franciszka Stefczyka 30, 20-151 Lublin
tel.: 608 014 602

Pracownia Szorek

7. Lecto Interiors

Lecto Interiors oferuje projekty domów, prywatnych willi, restauracji, hoteli i nie tylko. Projektuje luksusowe przestrzenie mieszkalne, biurowe i modernizuje już istniejące obiekty. Obsługuje inwestycje prywatne i publiczne. Gwarantuje bezpłatną konsultację, szybki termin realizacji usług i obsługę zdalną. Indywidualnie traktuje każdy projekt i dopasowuje go potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Interior Art Studio - Projektowanie wnętrz Lublin, Warszawa
Gorczańska 8/1, 20-868 Lublin
tel.: 793 085 455

 Interior art

8. DOM-JAR Pracownia Projektowa

Pracownia Projektowa DOM-JAR zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych, garaży i budynków gospodarczych. Oprócz tego, że projektuje na indywidualne zamówienie, oferuje duży wybór projektów gotowych. Wykonuje rozbudowy, nadbudowy obiektów i przeglądy techniczne. Na budowach pełni rolę kierownika i sprawuje nadzór inwestorski.

DOM-JAR Pracownia Projektowa Jarosław Gasiński
Kraczewicka 138, 24-320 Poniatowa
tel.: 601 548 288

 Domjar pracownia

9. Czysta Bryła Studio projektów

Studio projektów Czysta Bryła specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych i w aranżacji wnętrz prywatnych. Dostosowuje projekty gotowe do potrzeb klientów. Kreatywnie podchodzi do projektowania. Tworząc projekty odpowiadające najnowszym trendom, stawia na przemyślane rozwiązania i funkcjonalność.

Czysta Bryła Studio projektów
Tomasza Zana 39A, 20-601 Lublin
tel.: 884 642 988

Czysta Bryła Studio

10. ARTUBA Biuro Projektowe

Biuro Projektowe ARTUBA kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Wykonuje nie tylko indywidualne projekty domów od podstaw, ale także adaptacje projektów gotowych. Zapewnia profesjonalną pomoc w zakresie przebudowy istniejących budynków. Zajmuje się obsługą formalną inwestycji.

ARTUBA biuro projektowe
Głuska 86/lok. 1, 20-380 Lublin
tel.: 730 210 650

Artuba biuro projektowe

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Kominek

Eko-komin.pl: Wszystko o kominkach